Мій профіль | Реєстрація | Вхід Воскресенье, 24.09.2023, 06:17

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7

Статистика сайту

Головна » 2021 » Октябрь » 8 » КІБЕРБУЛІНГ – ЩО ЦЕ ТА ЯК ЦЕ ЗУПИНИТИ?
КІБЕРБУЛІНГ – ЩО ЦЕ ТА ЯК ЦЕ ЗУПИНИТИ?

Кібербулінг або цькування із застосуванням цифрових технологій все частіше стає об’єктом уваги з боку адміністрації школи, класних керівників, вихователів та психолога. З розвитком соціальних мереж і нових технологій діти і підлітки стають все більш уразливі, а, отже, сам феномен агресії і цькування отримує новий імпульс для розвитку в нових умовах.

З метою профілактики кібербулінгу в учнівському середовищі проводяться виховні години, відео тайми, інформаційно-просвітницькі, профілактичні заходи, інтерактивні бесіди, тренінги тощо.

8 жовтня 2021 року відбулася інтерактивна бесіда «Кібербулінг – що це та як це зупинити?» з учнями 9-Б класу, яку провела практична психологиня Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Учні дізнались що таке кібербулінг і які його ознаки та форми прояву. Олена Анатоліївна надала повну інформацію по кожному з видів кібербулінгу та вчила тому, як правильно користуватися Інтернет-простором і інформаційними технологіями - виставляти налаштування приватності, вчитися блокувати небажаний контент, з обережністю розміщувати свою особисту інформацію в загальному доступі.

Психологиня наголошувала, що тільки здоровий психологічний клімат в шкільному колективі позитивно впливає на емоційний стан учнів та стає тим фактором, який безпосередньо позначається на успішності, мотивації і здоров’ї здобувача освіти.

Переглядів: 192 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Октябрь 2021  »
Пункт Незламності