Мій профіль | Реєстрація | Вхід Вторник, 03.10.2023, 16:45

Статистика сайту

Головна » 2021 » Ноябрь » 26 » Тиждень образотворчого мистецтва в 4-А класі
Тиждень образотворчого мистецтва в 4-А класі

У рамках проведення місяця початкової школи в 4-А класі творчо та інформативно пройшов тиждень образотворчого мистецтва, який здивував  усіх цікавою інформацією. Адже учні мали можливість побачити неймовірні малюнки, створені різноманітними незвичайними техніками.

Діти познайомилися з художницею  Карен Еланд, яка створює захоплюючі полотна за допомогою філіжанки кави. Вразили дітей і  паперові скульптури Карлоса Мейра - художника та дизайнера з Бразилії та  брудне мистецтво на автомобілях у стилі “Помий мене” Скотта Вейда, який перетворив таку діяльність на справжнє мистецтво. Учні побачили,  як художниця Айріс Скотт   створює справжні шедеври живопису, працюючи в цікавій техніці  живопису за допомогою пальців: одягаючи хірургічні рукавички, Айріс використовує пальці , як пензлі , малюючи олійними фарбами. Школярі дізнались, як Хонг Ю малював баскетбольним м'ячем, а  Ані Кей створює картини за допомогою язика. Гордістю художника є полотно завдовжки 2,5 м,  що копіює ”Таємну вечерю” Леонардо да Вінчі. Робота над цією картиною зайняла у автора 5 місяців.

Подивились, як Дмитро Дідоренко малював наосліп, бо він - незрячий художник. А Наталі Айріш  створює картини «з любов'ю» . Художниця малює поцілунками, а в якості матеріалу використовує звичайну губну помаду. Учні познайомились із художником з Києва Олександром Білозорем, що  потрапив до Книги рекордів України, намалювавши картину розміром 0,7х1,0 м на глибині 12 метрів за 1 годину 20 хвилин.

Діти відвідали онлайн такі світові галереї, як:  Лувр у Парижі, музей д'Орсе у Парижі, музей мистецтва Метрополітен у Нью-Йорку та Британський музей у Лондоні. Роздивились видатні полотна відомих художників: Леонардо да Вінчі, Пабло Пікассо, Сандро Боттічеллі, Мікеланджело, Іван Шишкіна, Івана Айвазовського.

Тиждень всіх зарядив духовно і надихнув на створення вічного і прекрасного. Під враженням від неймовірних  картин та їх авторів, школярі і самі спробували себе в ролі видатних художників  та створили справжні витвори мистецтва.

Переглядів: 128 | Додав: Cerera | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Пункт Незламності
У нас одна мрія